לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
FOVKP -LED נטו אורות חיצונית, 32.8 רגל x 26ft 2600LED ססגוניות רשת אורות, שינוי אורות מחרוזת Connectable,מסיבת גן עיצוב,2color

FOVKP -LED נטו אורות חיצונית, 32.8 רגל x 26ft 2600LED ססגוניות רשת אורות, שינוי אורות מחרוזת Connectable,מסיבת

ILS 28.48
 

במלאי
כמות

● נטו אורות : 2600 LED רשת פיית אורות מחרוזת, בטיחות מתח על גוף האדם.רשת גודל הפאנל 32.8 רגל x 26ft. ● 8 מצבי תאורה : 8 תאורה פונקציות להתאים לאירועים שונים, מצבי רוח, רגשות, חגים, פסטיבלים, ימי נישואין, וכו'. (שילוב, גלים, רציפים, לאט זוהר, רודף/פלאש, דעיכה איטית, נצנץ/פלאש, זה לא יציב).התאם את מצבי תאורה על ידי לחיצה על סיבוב כפתור על השנאי. ● יישום נרחב : אטימות IP44, מושלם לשימוש פנימי וחיצוני, כמו בבית, בר, גינה, פטיו, מרפסת, או בכל מקום קישוט תאורה נחוצה, גם נהדר עבור צד, חלון, חג ההודיה, חג, מראה, מסעדה, מלון, בניין מסחרי קישוט. ● Connectable : LED נטו אורות, יכול להאריך עד למקסימום של 3 שרשראות אור, יאפשר לך כדי לקשט את שטח תאורה עם האורך הרצוי.צריכים להישמר הרחק מן המים. ● מאוד בטיחות & באנרגיה : פלט מתאם להבטיח את הבטיחות, רק לחבר, לנתק אותו כוח לסירוגין.את חזקה הבנייה עושה את זה קשה ויציב, לא קל. נזק לשמור בטמפרטורה נמוכה המדינה לאחר שעות ארוכות של שימוש.נוריות עשויים גבוהה ועמידות את יעילות האנרגיה חומר.מפרט : חומר : פלסטיק+Copper Cable צבע : Transparent Size : 8m*10m LED כמות : 2600 LEDInput מתח : 220 V.פלט מתח : 31 V תוחלת חיים : יותר מ 50000hrs Max להתחבר : 3 Sets Application : חיצוני במצב עבודה : 8 מצבי תאורה הנה כמה רעיונות דקורטיביים עבור רשת פיית אורות : 1. גלישה על הביתן החופה roof2. הגג של הקונסרבטוריון roof3. לתלות הקונסרבטוריון roof4. לעטוף את בוש 5. לשים על קיר party6. גם מושלם כמו חלון אורות, תוספת מושלמת עבור party NOTE : 1-2 ס " מ מדידה שגיאה היא סבירה טווח, בשל המדריך לשיטות המדידה.בינתיים, נא להזכיר כי עקב אפקטים של תאורה, מוניטור, בהירות / ניגודיות הגדרות וכו', אולי יש הבדל קטן את הצבע של התמונות לבין המוצר בפועל.

מאפיינים

Material:
Plastic+Copper
Cable Color:
Transparent
Size:
8m*10m
LED qty:
2600 LED
Input Voltage:
220V.
Output Voltage:
31V
Lifespan:
More than 50000hrs
Max Connect:
3 Sets
Application:
Outdoor
Work Mode:
8 lighting modes
Here's some decorative ideas for this net fairy lights:
1. Wrap on gazebo canopy roof :
2. Lean-to conservatory roof :
3. Hang from conservatory roof :
4. Wrap around for the bush :
5. Put on a wall for a party :
6. Also perfect as a window lights, Perfect addition for party :
1-2 cm measurement error is a reasonable range, due to the manual measurement methods. :
Meanwhile, please be reminded that due to lighting effects, monitor's brightness / contrast settings etc, there may be a little difference in the color of the pictures and the actual item. :

מוצרים בקטגוריה