לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
נייד ארגז הכלים שחור עמיד למים פלסטיק קשיח לסחוב את התיק תיק כלי תיבת אחסון נייד ארגונית

נייד ארגז הכלים שחור עמיד למים פלסטיק קשיח לסחוב את התיק תיק כלי תיבת אחסון נייד ארגונית

ILS 170.94
 

במלאי
כמות

יציב בנייה, רעיל, אין סכנה להשתמש, אל תדאג.מתאים חוצות חקירה, חקירה מדעית, מפעלים, משק בית וכן הלאה.יכול להחזיק מכשירי דיוק, אלקטרוני, ציוד, חלקים מכאניים, ושאר אבזרי חומרה.זה הוא שימושי קופסה להביא בכל מקום, קיבולת גדולה, להפוך את חלקי מסודר ונקי.קטן זה ארגז הכלים בנוי רציני אחסון.זה משקל קטן נייד ארגז הכלים נועד כדי ללכת לכל מקום, לעזור לכם להתמודד עם הקשים עבודה;תכונות : 1.יציב בנייה, רעיל, אין סכנה להשתמש, אל תדאג.2.מתאים חוצות חקירה, חקירה מדעית, מפעלים, משק בית, אז on3.יכול להחזיק מכשירי דיוק, אלקטרוני, ציוד מכני, חלקי ורכיבי חומרה אחרים accessories4.זה הוא שימושי קופסה להביא בכל מקום, קיבולת גדולה, להפוך את חלקי מסודר ונקי.5.אוטומטי נעילת בטיחות אבזם כדי לפתוח או לסגור את הקופסה בקלות, אנרגיה, חיסכון בזמן.6.עם אוויר לחנוק את השסתום כדי למנוע את הקופסא לא יכול לפתוח, כאשר גובה וטמפרטורה של שינוי גדול .7.על פי הייחוד של פריטים אנחנו גם עיצב אבטחה, מנעול, אתה יכול להשתמש עם קטן מנעול כדי להבטיח את שלומם של items Specification : חומר : ABSColor : Black Built ב-ספוג : YESNormal ישים טווח טמפרטורה : -40 ° ~ 80 °מחוץ גודל : (L) X(W) X(H) 335 X310 X125mm /13"X12"X5"(appr.)בפנים גודל : (L) X(W) X(H) 305 X225 X113mm /12"X9"X4"(appr.)חבילה כללה : 1 X תיבת כלי שים לב : אנא, הרשי קלה ממד ההבדל עקב מדידה ידנית.- אנא שקול את שבפועל ברשומה כמו תמונות הם בדרך כלל מוגדל להראות פרט -. בגלל קבוצות ייצור שונות, פרטי המוצר עשוי להיות שונה מעט.אם אתה שומר את ההבדל, בבקשה לקנות את זה בזהירות. בשל אור, מסך, הבדל של הפריט הצבע עשוי להיות שונה מעט מן התמונות.תודה על ההבנה שלך.זה רב תכליתי ארגז הכלים הוא תכליתי, כך שהוא יכול בקלות לשמש טריילר ארגז כלים למכונאי ארגז כלים, ארגז כלי רכב, ארגז כלים מקצועי, ועוד הרבה יותר;.

מאפיינים

Material:
ABS
Color:
Black
Built-in sponge:
YES
Normal applicable temperature range:
-40 ° ~ 80 °
Outside Size:
(L)X(W)X(H) 335X310X125mm /13''X12X5(appr.)
Inside Size:
(L)X(W)X(H) 305X225X113mm /12''X9X4(appr.)
Package included:
1 X Tool Box :
Notice:
- Please allow slight dimension difference due to manual measurement. :
- Please consider the actual sizes in the listing as the pictures are generally enlarged to show detail. :
- Due to different producing batches, product details might be a little different. If you minding the difference, please buy it carefully. :
- Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Thanks for your understanding. :
This multi purpose tool box is so versatile that it can easily be used as a trailer tool box, mechanic tool box, car tool box, professional tool box, and much more; :

מוצרים בקטגוריה