לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
קליפר שיער, למקסם את נוחות למשתמש גוזם שיער, נועד לספק בצורה חלקה חזקה המנוע כדי לשפר את המהירות עבור מספרה(19176cm-הזהב)

קליפר שיער, למקסם את נוחות למשתמש גוזם שיער, נועד לספק בצורה חלקה חזקה המנוע כדי לשפר את המהירות עבור מספרה(19176cm-הזהב)

ILS 40.94
 

במלאי
כמות

ארגונומית עיצוב הגוף גורם לשערות מאוד קל לתפעול, מתאים לגברים שיער זמירה.למקסם את נוחות למשתמש, קל לתפעול, להפוך אותו בטוח יותר ונוח יותר עבור חיתוך השיער.מנוע רב עוצמה כדי לשפר את המהירות, רטט נמוך, אולטרה‑עיצוב שקט כדי להגן עליך מפני רעש, מצויד עם 4 מדריך מסרקים.מופעל על ידי סוללת ליתיום 18650 (לא כלול), ביצועים יציבים, חיים ארוכים יותר.נועד לספק בצורה חלקה, מהירה ומדויקת חיתוך ביצועים עבור כל סוגי השיער.תכונה : 1. ארגונומית עיצוב הגוף גורם לשערות מאוד קל לתפעול, מתאים לגברים שיער זמירה.2. למקסם את נוחות למשתמש, קל לתפעול, להפוך אותו בטוח יותר ונוח יותר עבור חיתוך השיער.3. מנוע רב עוצמה כדי לשפר את המהירות, רטט נמוך, אולטרה‑עיצוב שקט כדי להגן עליך מפני רעש, מצויד עם 4 מדריך מסרקים.4. נועד לספק בצורה חלקה, מהירה ומדויקת חיתוך ביצועים עבור כל סוגי השיער.5. מופעל על ידי סוללת ליתיום 18650 (לא כלול), ביצועים יציבים, חיים ארוכים יותר.מפרט : סוג פריט : שיער Clipper Material : סגסוגת זמן טעינה : 4-6h Battery סוג : סוללת ליתיום סוללה (לא כלול)סוללה דגם : 18650 Usage : לחץ על מתג בחלק התחתון של השיער קליפר, המוצר מתחיל לעבוד, לחץ עליו שוב כדי לכבות את רשימת החבילות : 1 x שיער Clipper4 x מדריך המסרק 1 x מטען 1 x מברשת .

מאפיינים

Item Type:
Hair Clipper
Material:
Alloy
Charging Time:
4-6h
Battery Type:
Lithium battery (not included)
Battery Model:
18650
Usage:
Press the switch at the bottom of the hair clipper, the product starts to work, press it again to shut down
Package List:
1 x Hair Clipper4 x Guide Comb  :
1 x Charger  :
1 x Brush  :

מוצרים בקטגוריה