לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
AEZON קטן פרפר גידול, 8X8X8 ס מ חרקים רשת הכלוב, יצור הכלוב, הכלוב עם נייד לשאת להתמודד, הטבע לחקור צעצוע של בנים וגם של בנות

AEZON קטן פרפר גידול, 8X8X8 ס מ חרקים רשת הכלוב, יצור הכלוב, הכלוב עם נייד לשאת להתמודד, הטבע לחקור צעצוע של בנים

ILS 62.25
 

במלאי
כמות

שקופה לוחות : שני פלסטיק שקוף על הצדדים לוחות חרקים כלוב זה יותר קל להתבונן זחלים, פרפרים monarch, פרת משה רבנו.רוכסן פתיחה : גודל גדול פתיחת חרקים כלוב עם 2 רוכסנים קל להאכיל ושחרור.מתקפל עיצוב : מתקפל פרפר הכלוב קל להגדיר, טוב עבור אחסון, לשימוש חוזר.עיצוב קומפקטי מתקפל שטוח מתאים לתוך תיק גב, מתאים לעבודת שטח.גדול, רוכסן צד לפתיחה קלה להאכיל את הפרפרים לשחרר אותם לטבע.רשת לוחות : פרפר זה המתחם מכיל 2 רשת לוחות לזרימת אוויר טוב, הרוח יכול לפוצץ מעבר.פוליאסטר בד התחתון הוא עמיד וקל לניקוי.מתנה נפלאה : הזחל ערכות לילדים יש לטפל בקלות להביא לכל מקום.מגיע עם מדריך ידנית כדי לעזור לך לקבל בקלות את הפרפר הכלוב.בואו ילדים קל לחקור את העולם של הטבע. 1. שני פלסטיק שקוף על הצדדים חרקים כלובים קל יותר להתבונן זחלים, פרפרים monarch, חיפושיות ושאר חרקים.2. שתי רשת לוחות לזרימת אוויר טוב, בסדר רשת תיחום רך לנשימה.את הזחלים יהיה בטוח ונוח במשך שהותם.3. גדול עם רוכסן הדלת עושה את זה קל כדי להכניס חרקים, עלים, מים, ומזון.פוליאסטר תחתון קל יותר לניקוי.4. נוח ידית נשיאה בחלק העליון.מתקפל עיצוב הכלוב קל לארוז ולסחוב לכל מההרפתקאה.

מאפיינים

Name:
Observation of insect cages for breeding butterfly insect cages
Material:
Transparent PVC 600D polyester
Size:
About 20*20*20cm/7.87*7.87*7.87Inch
Color:
transparent+green
Weight:
About 0.17kg
Packing size:
About 30*24*2cm/11.81*9.44*0.78InchPacking List
1*insect cages :
Notes:
  
Due to the lighting effects and shooting angles, the color of the item and that shown in the picture might have a nuance. :
Due to manual measurement, there might be a difference in the product size. :

מוצרים בקטגוריה