לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
WPYYI 360 המכונית טלפון נייד בעל השליטה יניקה הביתה הר אוניברסלי השמשה נייד יניקה החכם בעל Dropshipping (גודל : ב)

WPYYI 360 המכונית טלפון נייד בעל השליטה יניקה הביתה הר אוניברסלי השמשה נייד יניקה החכם בעל Dropshipping (גודל

ILS 273.92
 

במלאי
כמות

היניקה מחזיק טלפון זה נועד להחזיק את הטלפון או ה-GPS במקום להשתמש בזמן נהיגה.המחזיק הוא קפיץ, והוא ניתן להארכה בין רוחב של 53-92mm (2"-3.5").האביב מבטיחה אחיזה הדוקה על הטלפון שלך.היניקה יכול להיות דבוק את השמשה הקדמית או לוח מחוונים עבור צפייה אופטימלית.קטנה ודיסקרטית.ניתן לסובב 360 מעלות את זווית מושלמת.מפרט : צבע : כמו תמונה show Material : ABS+Silicone Net משקל : 90g Features : המחזיק הוא קפיץ, והוא ניתן להארכה בין רוחב של 53-92mm (2"-3.5").האביב מבטיחה אחיזה הדוקה על הטלפון שלך.היניקה יכול להיות דבוק את השמשה הקדמית או לוח מחוונים עבור צפייה אופטימלית.קטנה ודיסקרטית.ניתן לסובב 360 מעלות את זווית מושלמת.חבילה כללה : 1 x אוניברסלי יניקה מחזיק טלפון.הערה : אור ירי מציג שונים עלול לגרום צבע של פריט בתמונה קצת. שונה הדבר האמיתי.המדידה מותר השגיאה +/- 1-3 ס " מ.

מאפיינים

Color:
As picture show
Material:
ABS+Silicone
Net weight:
90g
Features:
The holder is spring-loaded and is extendable between widths of 53-92mm (2-3.5). The spring ensures a tight grip on your phone. :
The suction can be stuck to your windscreen or dashboard for optimal viewing. :
Small and discrete. :
Can be rotated 360 degrees for your perfect angle. :
Package Included:
1x Universal Suction Phone holder. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

מוצרים בקטגוריה